Basen CSR WUM, Ul. Ks. Trojdena 2c, Warszawa, Polska
+48 509 723 271
kontakt@lochte.pl

Dorośli

Grupa MASTERS BRONZE
od 960 zł/semestr*
Nauka pływania od podstaw dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.
Grupa MASTERS SILVER
od 990 zł/semestr*
Doskonalenie pływania dla dorosłych. Zajęcia odbywają się na basenie 50 m. Grupa skierowana jest do osób, które pływają przynajmniej dwoma stylami.
Grupa MASTERS GOLD
od 1040 zł/semestr*
Treningi pływania Masters. Osoby, które miały styczność z treningami pływackimi w przeszłości oraz pływające przynajmniej trzema stylami lub startujące/planujące starty w zawodach Masters, OW lub Triathlon. Treningi odbywają się w basenie 50 m, 3 razy w tygodniu.

 

Dni wolne od zajęć w semestrze letnim: 10,13.04, 01.05, 12.06.2020

BASEN w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Ochocie ul.Księcia Trojdena 2C jest najnowocześniejszym w Warszawie obiektem. W CSR WUM mamy do dyspozycji basen olimpijski 50 m oraz basen 25 m gdzie woda uzdatniania jest bez użycia chloru, za pomocą lamp ultrafioletowych.

Zapraszamy na zajęcia grupowe na najnowocześniejszej pływalni olimpijskiej przy ul. Ks. Trojdena!

Chcesz nauczyć się pływać, poprawić technikę, a może planujesz start w zawodach? Nasza Akademia Pływania prowadzi naukę i doskonalenie pływania na kilku basenach w Warszawie i nie tylko!

Grupa Masters – pływanie dla dorosłych. Masteri dzielą się na trzy grupy:

„Masters Bronze” – nauka pływania od podstaw dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.

„Masters Silver” – doskonalenie pływania dla dorosłych. Zajęcia odbywają się na basenie 25 m/50 m. Grupa skierowana jest do osób, które pływają przynajmniej dwoma stylami.

„Masters Gold” – treningi pływania Masters. Osoby, które miały styczność z treningami pływackimi w przeszłości oraz pływające przynajmniej trzema stylami lub planujące starty w zawodach Masters, OW lub Triathlon. Treningi odbywają się w basenie 50 m, 3 razy w tygodniu. Specjalnie przygotowany program treningowy przez Michała Sieńko oraz coach’a Steve’a Lochte’go, analiza wideo, którą przeprowadzamy w poszczególnych okresach mikrocykli oraz stała analiza dotychczasowych osiągnięć, pomoże udoskonalić w najmniejszych szczegółach technikę, przygotuje do startów sprinterskich oraz długodystansowych czy Triathlonów.