Basen CSR WUM, Ul. Ks. Trojdena 2c, Warszawa, Polska
+48 509 723 271
kontakt@lochte.pl

Dzieci i młodzież

Grupa BRONZE
od 690 zł/semestr*
Nauka pływania. Specjalnie przygotowany program oraz wyszkoleni Trenerzy naszej Akademii pomogą naszym najmłodszym podopiecznym zaadoptować się do środowiska wodnego w miłej i przyjaznej atmosferze. Grupa ta skierowana jest do najmłodszych dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w wodzie. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.
Grupa SILVER
od 960 zł/semestr*
Doskonalenie pływania. Dzieci w każdym wieku, które poznały podstawy pływania przynajmniej dwoma stylami awansują do grupy „Silver”, gdzie pod okiem naszej kadry udoskonalą swoje pływackie umiejętności. Zajęcia odbywają się w basenie 50 m.
Grupa GOLD*
od 1000 zł/semestr*
Wprowadzenie do treningu pływackiego. Nasi najwytrwalsi adepci po nauce i doskonaleniu pływania w Grupach Bronze i Silver są gotowi na wprowadzenie do treningu pływackiego, gdzie oprócz ciągłego udoskonalania swojej techniki wzmocnią również siłę i wytrzymałość. Zajęcia odbywają się na basenie 50 m.

Dni wolne od zajęć w semestrze letnim: 10,13.04, 01.05, 12.06

BASEN w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Ochocie ul.Księcia Trojdena 2C jest najnowocześniejszym w Warszawie obiektem. W CSR WUM mamy do dyspozycji basen olimpijski 50 m oraz basen 25 m gdzie woda uzdatniania jest bez użycia chloru, za pomocą lamp ultrafioletowych.

Zapraszamy na zajęcia grupowe na najnowocześniejszej pływalni olimpijskiej przy ul. Ks. Trojdena!

Chcesz nauczyć się pływać, poprawić technikę, a może planujesz start w zawodach? Nasza Akademia Pływania prowadzi naukę i doskonalenie pływania na kilku basenach w Warszawie i nie tylko!

Wyjaśnienie oznaczeń grup:

Grupa „Bronze” – nauka pływania. Specjalnie przygotowany program oraz wyszkoleni Trenerzy naszej Akademii pomogą naszym najmłodszym podopiecznym zaadoptować się do środowiska wodnego w miłej i przyjaznej atmosferze. Grupa ta skierowana jest do najmłodszych dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w wodzie. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.

Grupa „Silver” – doskonalenie pływania. Dzieci w każdym wieku, które poznały podstawy pływania przynajmniej dwoma stylami awansują do grupy „Silver”, gdzie pod okiem naszej kadry udoskonalą swoje pływackie umiejętności. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m/50 m.

Grupa „Gold” – wprowadzenie do treningu pływackiego. Nasi najwytrwalsi adepci po nauce i doskonaleniu pływania w Grupach Bronze i Silver są gotowi na wprowadzenie do treningu pływackiego, gdzie oprócz ciągłego udoskonalania swojej techniki wzmocnią również siłę i wytrzymałość. Zajęcia odbywają się na basenie 50 m.