Basen CSR WUM, Ul. Ks. Trojdena 2c, Warszawa, Polska
+48 509 723 271
kontakt@lochte.pl

Oferta

Chcesz pływać jak mistrz? Trenuj po mistrzowsku!

Z czym kojarzy się trening pływacki? Z mało ciekawym odbijaniem się od ściany do ściany, z nudnym powtarzaniem tych samych ćwiczeń? W wielu przypadkach może tak jest, ale nie w Lochte Swimming Academy.

To unikatowe na skalę polską miejsce, które powstało dzięki połączeniu dwudziestoletniego doświadczenia amerykańskiego trenera Steve’a Lochtego, i pasji byłego wicemistrza Polski i wielokrotnego finalisty Mistrzostw Polski – Michała Sieńko.

Myśl o Polsko – Amerykańskiej współpracy zapoczątkował Robert Rafał – sponsor Lochte Swimming Academy, którego syn, Kacper, wychowanek Michała Sieńko, szkolił się w czasie wakacji pod okiem legendarnego trenera.Steve, założyciel i główny coach w Daytona Beach Speed Swimming na Florydzie, ojciec i trener sławnego Ryana Lochte, wielokrotnego mistrza świata i olimpijskiego medalisty USA przygotowywał do startów w prestiżowych zawodach światowej klasy sportowców – między innymi Ginny Grans, Samanthe White, Rexa Tullius czy Daniel Cruz . Ten sam ekspert wyszkolił Michała i przekazał mu swoją wyjątkową koncepcję pracy z zawodnikiem.

Ogromny talent i zaangażowanie należy rozwijać. Tak właśnie Michał Sieńko, został jedynym w Polsce szkoleniowcem pływackim, który swoje treningi opiera na czterech filarach, gwarantujących nie tylko rozwój fizyczny, ale również psychiczny zawodnika.

Treningi prowadzimy na basenie w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Ochocie ul.Księcia Trojdena 2C, który jest najnowocześniejszym w Warszawie obiektem. W CSR WUM mamy do dyspozycji basen olimpijski 50 m oraz basen 25 m gdzie woda uzdatniania jest bez użycia chloru, za pomocą lamp ultrafioletowych.

Zapraszamy na zajęcia grupowe na najnowocześniejszej pływalni olimpijskiej w Warszawie przy ul. Ks. Trojdena 2c!

Chcesz nauczyć się pływać, poprawić technikę, a może planujesz start w zawodach? Nasz specjalnie przygotowany program pomoże Ci w osiągnieciu założonego celu. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać treningi grupowe lub indywidualne.

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości