Basen CSR WUM, Ul. Ks. Trojdena 2c, Warszawa, Polska
+48 509 723 271
kontakt@lochte.pl

Oznaczenie grup treningowych

Dzieci i młodzież:

Grupa „Bronze” – nauka pływania. Specjalnie przygotowany program oraz wyszkoleni Trenerzy naszej Akademii pomogą naszym najmłodszym podopiecznym zaadoptować się do środowiska wodnego w miłej i przyjaznej atmosferze. Grupa ta skierowana jest do najmłodszych dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w wodzie. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.

Grupa „Silver” – doskonalenie pływania. Dzieci w każdym wieku, które poznały podstawy pływania przynajmniej dwoma stylami awansują do grupy „Silver”, gdzie pod okiem naszej kadry udoskonalą swoje pływackie umiejętności. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m/50 m.

Grupa „Gold” – wprowadzenie do treningu pływackiego. Nasi najwytrwalsi adepci po nauce i doskonaleniu pływania w Grupach Bronze i Silver są gotowi na wprowadzenie do treningu pływackiego, gdzie oprócz ciągłego udoskonalania swojej techniki wzmocnią również siłę i wytrzymałość. Zajęcia odbywają się na basenie 50 m.

Grupa Masters – pływanie dla dorosłych. Masteri dzielą się na trzy grupy:

„Masters Bronze” – nauka pływania od podstaw dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w basenie 25 m.

„Masters Silver” – doskonalenie pływania dla dorosłych. Zajęcia odbywają się na basenie 25 m/50 m. Grupa skierowana jest do osób, które pływają przynajmniej dwoma stylami.

„Masters Gold” – treningi pływania Masters. Osoby, które miały styczność z treningami pływackimi w przeszłości oraz pływające przynajmniej trzema stylami lub planujące starty w zawodach Masters, OW lub Triathlon. Treningi odbywają się w basenie 50 m, 3 razy w tygodniu. Specjalnie przygotowany program treningowy przez Michała Sieńko oraz coach’a Steve’a Lochte’go, analiza wideo, którą przeprowadzamy w poszczególnych okresach mikrocykli oraz stała analiza dotychczasowych osiągnięć, pomoże udoskonalić w najmniejszych szczegółach technikę, przygotuje do startów sprinterskich oraz długodystansowych czy Triathlonów.