previous arrow
next arrow
Slider

20-29.07.2019

 

Lochte Summer Camp jest idealnym wyjazdem dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Specjalnie dla Państwa podopiecznych przygotowaliśmy program, który łączy ulubione aktywności dzisiejszej młodzieży. Miejscowość Szelment jest idealnym miejscem do uprawiania wszelkich sportów związanych z wodą i nie tylko. Bliskość jeziora oraz najdłuższego toru nart wodnych w Polsce, pozwala nam zrealizować zajęcia z wakeboardu, kajaków, nart wodnych, czy ratownictwa wodnego oraz wielu wielu innych.

Miejsce:

Lochte Summer Camp odbędzie się w miejscowości Szelment, położonej na malowniczym Pojezierzu Suwalskim (ok 15 km od Suwałk). Ośrodek WOSiR Szelment umiejscowiony jest pomiędzy stokiem narciarskim, czynnym całą zimę, a jeziorem Szelment, którego wody zaliczane są do pierwszej klasy czystości. Najdłuższy wyciąg nart wodnych, specjalnie przystosowane plaże oraz bogata infrastruktura, pozwoli na wspaniałą zabawę!

Ośrodek posiada również park linowy, tor do minigolfa, tor paintballa, ściankę wspinaczkową, wypożyczalnię rowerów. Oczywiście na Lochte Summer Camp będziemy korzystali ze wszystkich tych atrakcji!

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu letniego będą zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym WOSiR Szelment, położonym pomiędzy stokiem narciarskim i jeziorem Szelment. Ośrodek posiada pokoje 3,4 i 5 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz pełen węzeł sanitarny. Ośrodek oferuje także sale konferencyjne na potrzeby zajęć w razie niepogody oraz salkę kinową.

Transport:

Transport autokarem na trasie Warszawa – Szelment – Warszawa.

Zbiórka w dniu 20.07.2018 na parkingu błoni Stadionu Narodowego (od al. Zielenieckiej)

Wyżywienie:

Trzy posiłki plus podwieczorek.

Termin:

20-29.07.2019

Dla kogo:

Dzieci i Młodzież w wieku 7-14 lat

Ilość miejsc:

30

Program:

Obóz letni Lochte Summer Camp jest wyjazdem nastawionym na aktywny wypoczynek. Głównym punktem wyjazdu jest nauka i doskonalenie pływania na nartach wodnych i wakeboardzie – ok 12h zajęć pod okiem instruktorów na wynajętym, tylko i wyłącznie dla nas, wyciągu. Poza pływaniem na nartach i desce, nasi uczestnicy będą mogli również wziąć udział w tak atrakcyjnych zajęciach jak:

 • Strefa Freestyle – zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na longboardzie, balansowania na trickboardzie oraz slackline.
 • Wspinaczka – specjalnie przygotowana ścianka wspinaczkowa, gdzie nasi uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności
 • Park Linowy – doskonale wkomponowany w krajobraz park linowy czeka na śmiałków i amatorów podniebnych szaleństw,
 • Minigolf
 • Frisbee Ultimate – gra zespołowa z użyciem latającego dysku (frisbee) łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Jest bardzo dynamiczna i widowiskowa, od graczy wymaga wytrzymałości, szybkości i zręczności, lecz jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania przez wszystkich
 • Jazda konna – każdy z naszych uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy konnej.
 • Paintball (Laser Tag) – nasi uczestnicy będą mogli choć na chwilę zamienić się w żołnierzy i stanąć na polu bitwy tocząc między sobą zacięte boje.
 • Wycieczka krajoznawcza po Suwalszczyźnie – Przejazd do malowniczego Augustowa. Miasto jest położone w zachodniej części Równiny Augustowskiej, wchodzącej w skład Pojezierza Litewskiego, nad rzeką Nettą, pomiędzy 7 jeziorami Necko, Białym, Rospuda Augustowska, Sajenek, Sajenko, Studzieniczne, Kalejty i Sajno. Obok miasta przepływa najkrótsza rzeka świata – Klonownica (wpisana do księgi Guinessa). Augustów od wschodu, południa i północy otoczony jest Puszczą Augustowską, której większość (ponad 114 tys. ha) leży na terenie Polski. 
 • Zajęcia z Ratownictwa Wodnego – podczas tych zajęć nasi adepci będą mogli zapoznać się ze specyfiką pracy ratownika wodnego oraz poznać podstawowe elementy Ratownictwa Wodnego
 • Kajaki i rowerki wodne
 • Plażowanie – być nad jeziorem i nie skorzystać z uroków najczystszej wody i piaszczystej plaży? Na pewno nie na Lochte Summer Camp
 • Wieczorki tematyczne oraz gry i zabawy integracyjne

Tak bawiliśmy się rok temu 🙂 

Play
Slider

Wszystkie zajęcia będzie prowadzić wykwalifikowana kadra instruktorów.

Cena:

2100 zł

Cena obejmuje:

 • Transport Warszawa – Szelment – Warszawa
 • Zakwaterowanie
 • Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie plus podwieczorek)
 • Realizację programu
 • Wynajem toru do nart wodnych i wakeboardu oraz instruktaż
 • Dostępność sprzętu sportowego
 • Wycieczkę
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników
 • Najlepszą kadrę, 100% bezpieczeństwa i wakacyjną zabawę!

Jak się zapisać?

 1. Wypełniając poniższy formularz lub pisząc do nas bezpośrednio na: kontakt@lochte.pl
 2. Jeśli chcesz dopiero zacząć z nami swoją przygodę – zapytaj o miejsca – skorzystaj z naszego formularza, wyślij maila na adres: kontakt@lochte.pl lub zadzwoń pod nr tel. 509 723 271 (Michał Sieńko) – odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.
 3. Po potwierdzeniu wolnych miejsc – wpłać zaliczkę w wysokości 1000 zł w ciągu 3 dni. Pozostała kwota płatna do 10.07.2019.
 4. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymają Państwo od nas kartę kwalifikacyjną do wypełnienia oraz niezbędne informacje wyjazdowe i dokumenty.